Kampány van. Kampány idején pedig minden esemény kampányesemény – mondják. Így annak tekinthetjük a mai jutaspusztai disznóvágást is, ahol együtt bulizott Hrabovszki László, a DK és Ovádi Péter, a Fidesz képviselőjelöltje.
Az eseményről úgy értesültünk, hogy a Jutaspusztán készült videókat és fotókat Hrabovszki László felrakta saját Facebook-oldalára.
Egyes vélemények szerint örüljünk annak, hogy a képviselőjelöltek nem piszkálják, bántják egymást, hanem lazulnak, buliznak, jó a kedvük. Más vélemények szerint nem éppen szerencsés kampány idején ez a közös disznóvágás. A szkeptikusok fölteszik a kérdést: Dobrev Klára is megy Orbán Viktorral falunapozni, vagy mi lesz még itt?

A disznóvágást egyébként a Jutaspusztáért Egyesület szervezte, amelynek az elnöke Adamecz Zoltán, aki egyúttal városi képviselő is. A szervezők a DK és a Fidesz képviselőjelöltjén kívül meghívták a Mi Hazánk és a Tisza jelöltjét is. Hrabovszki azt írta, hogy az előbbi ott volt. A tiszás nem élt a szíves vendéglátás lehetőségével. Talán jól tette…
A vezető kép bal oldalán Adamecz Zoltán, mellette Hrabovszki László







