Laptopot adományoz a veszprémi 1. sz. Idősek Otthonának Benczik Gabriella, Gerstmár Ferenc, Hartmann Ferenc és Kovács Rajmund önkormányzati képviselő, hogy a veszélyhelyzet idején ezzel is segítsék a lakók és hozzátartozóik közötti kapcsolattartást.
OLVASÓNKTÓL – Úgy érzem, a félelmem nem alaptalan
Tisztelt Szerkesztőség! A Veszprém Kukac követője vagyok, szívesen olvasom lényegre törő, tájékoztató és valóságot tükröző bejegyzéseiket. Most az Önök segítségét...







