• Közélet
  • Kultúra
  • Sport
  • Szubjektív
  • Tabu
  • Médiaajánlat
Veszprém Kukac Hírportál
Támogatás
No Result
View All Result
  • Közélet
  • Kultúra
  • Sport
  • Szubjektív
  • Tabu
  • Médiaajánlat
Veszprém Kukac Hírportál
Támogatás
No Result
View All Result
Veszprém Kukac
No Result
View All Result

BODÓ GERGELY – Némelyek számára a puszta létünk provokáció

by Veszpremkukac
2026.06.26.
in Közélet
Bodó Gergely, BODÓ GERGELY – Némelyek számára a puszta létünk provokáció
139
SHARES
1.3k
VIEWS
Megosztom a FacebookonMegosztom a Twitteren

Ez is tetszeni fog

MEDIAWORKS – Hetilap lesz a megyei napilapból

MÉDIACENTRUM – Megalapítását indítványozza a Híd a Városért

ARANYOS-VÖLGY – Porga magyarázkodik, a civileknek elegük van

A tavalyi közel négyszázezres tömeg után idén is sok felvonulót várnak szombaton a budapesti Pride-ra. Ennek apropóján kértük fel Bodó Gergelyt, hogy írjon a Veszprém Kukacnak egy személyes szöveget.

Baromi fárasztó minden évben azokhoz retardálódni, akiknek arról kell mesélni, hogy hogyan lettem buzi. Unom már ezt a sztorit, és unom a hülyéket is. Ráadásul, aki utálja a melegeket, annak úgyis hiába mondok bármit, utálni fog minket utána is.

Lépjünk szintet!

Bodó Gergely vagyok, szociális szakemberként dolgozom Veszprémben. A munkám egy részét önkéntes alapon végzem, akciókat szervezek, és rászorulókon segítek. Ezt jobban szeretem, mert úgy tudok segíteni, ahogy jónak látom, és nem korlátoz le semmilyen intézmény vagy hatáskör. Az elmúlt években több millió forint adományt sikerült az érintettekhez eljuttatni. Erre igazán büszke vagyok.

Arra nem, hogy mi a szexuális orientációm. Se büszkeségre, se szégyenre nem ad okot. Ez egy semleges dolog. Ahogy a szemem színét sem én választottam, úgy az irányultságomat sem. Persze, felőlem nyugodtan gondolja ezt másképp valami überheteró, agyoniskolázott fotelproletár. Ha jólesik a lelkének, kommentelje oda, hogy mocskos buzi vagyok és dögöljek meg. Nem tudom, hogy ettől jobban fogja-e érezni magát, de hátha. Engem nem érdekel. Viszont vannak olyanok, akiket igen. Aztán ők belevetik magukat a Dunába, majd a szüleik gyászán jót szórakozik néhány érzéketlen idióta. Azért, mert egy következmények nélküli országban élünk. Vagyis, azért nem teljesen. Van erre két személyes cáfolatom.

Tavaly nyáron egy háromfős társaság a Jutasi lakótelepen öt autót rongált meg. Azért csak ötöt, mert közbeléptem. Én, a buzigyerek. Utánuk eredtem, és hívtam a rendőrséget. Aztán, amikor szaladni kezdtek, nem vártam senkire. A fegyverest elkaptam az Erdész utcai sportpályánál, és átadtam a kiérkező rendőröknek.

Két hete egy férfi őrjöngött a veszprémi vasútállomáson. Egy másik cikket is megérne, hogy a vasúti dolgozók miért nem értesítették a rendőröket, de én megtettem helyettük. Az utasokat fenyegető férfit végül a vonatról kísérték le, így megúsztuk tragédia nélkül az utazást.

Szóval, annyira azért mégsem következmények nélküli ez az ország. Nem minden meleg olyan szerencsétlen, mint amilyennek ebben az ótvar magyar médiában megjelenítenek minket. Dolgozó, adózó emberek vagyunk. Szakácsok, rendőrök, katonák, ügyintézők, tanárok. Nem mindegyikünk stylist vagy fitneszmodell. Nem gesztikulál mindegyikünk széles mozdulatokkal, akadnak köztünk kifejezetten unalmas és heterónak tűnő alakok is. Ők a „jó buzik”. Nem provokálnak. Vagyis de, mert némelyek számára már a puszta létünk provokáció, és szívük szerint kiirtanának minket. Az unalmasakat is.

Na, ezért megyek ki a Pride-ra, nem azért, mert büszke vagyok az irányultságomra.

related

Címkék: szexuális orientációbüszkefitneszmodellnemzeti büszkeségprideVeszprém
Előző hír

KÖNYV – Bakancslista – Határtalanul

Kapcsolódó Cikkek

MEDIAWORKS – Hetilap lesz a megyei napilapból

MEDIAWORKS – Hetilap lesz a megyei napilapból

by Révész Erika
2026.06.25.

A Media1-en olvastuk a Mediaworks Hungary Kft. rendkívüli közleményét, amelyben a többek között a Veszprém megyei napilapot is kiadó cég közli, hogy augusztus...

MÉDIACENTRUM – Megalapítását indítványozza a Híd a Városért

MÉDIACENTRUM – Megalapítását indítványozza a Híd a Városért

by Révész Erika
2026.06.25.

Városi médiacentrum létrehozását indítványozta a közgyűlésen Hartmann Ferenc, a Híd a Városért képviselőcsoport frakcióvezetője. A képviselő interpellációjában azt kérte, hogy...

ARANYOS-VÖLGY – Porga magyarázkodik, a civileknek elegük van

ARANYOS-VÖLGY – Porga magyarázkodik, a civileknek elegük van

by S. Bonnyai Eszter
2026.06.25.

Amint arról tegnap már hírt adtunk, Porga Gyula polgármester levette a közgyűlés mai napirendjéről az Aranyos-völgy beépítésének ügyét. A lakóparképítés...

ARANYOS-VÖLGY – A polgármester elnapolta a döntést

ARANYOS-VÖLGY – A polgármester elnapolta a döntést

by Révész Erika
2026.06.24.

Porga Gyula polgármester Facebook‑bejegyzésben közölte, hogy levette a csütörtöki közgyűlés napirendjéről az Aranyos-völgy területére tervezett lakóparkkal kapcsolatos döntést. Ezt írta: „Akik közcélú,...

TÁMOGASD MOST
A VESZPRÉM KUKACOT
Támogatom

Rólunk

Veszprém város online közéleti portálja

Rovatok

  • Közélet
  • Kultúra
  • Sport
  • Szubjektív
  • Tabu

Cimkefelhő

Fidesz földrengés függőség hétvége koncert kézilabda Kína kütyük magyarság Menekültek plakát rendszerváltás Ukrajna választás vásárlás

Fontos

  • Kapcsolat
  • Adatvédelmi irányelvek
  • Médiaajánlat
  • Hozzászólási és moderálási szabályzat
  • Impresszum

© 2023 VeszprémKukac - Veszprém online közéleti portálja

No Result
View All Result
  • Közélet
  • Kultúra
  • Sport
  • Szubjektív
  • Tabu
  • Médiaajánlat

© 2023 VeszprémKukac - Veszprém online közéleti portálja

Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.Elfogadom