Óriási sikerrel zárult a Veszprém Városi Hátrányos Helyzetű Fiatalok Egyesületének három héten át tartó süteményvásár: 900 ezer forint gyűlt össze, amelyet hátrányos helyzetű fiatalok kapnak.
A Kossuth utcán felállított kék sátorban az egyesület tagjai, középiskolások, önkéntesek és a város közéletében ismert emberek árusították a vállalkozók, cégek és civil adományozók által felajánlott süteményeket, és a vásár 12 napja alatt nagyon sok segíteni szándékozó arra sétáló vásárolt a finomságokból. Sokan süteményt sem kértek, csak bedobták pénzadományukat a gyűjtőládába.
Az egyesület következő rendezvénye a november 16-ai hagyományos jótékonysági gála lesz, amelyet a Pannon Egyetem aulájában tartanak és amelyre már megkezdték a jegyek árusítását.